Style: 25FW-06-100-BLK
Excluded from all promotional offers and discounts.
Select COLOUR
Select SIZE
-65%
ALIEN CREWNECK SWEATSHIRT—
Product image 1
Product image 2
Description
  • Alien Crewneck Sweatshirt
  • Color: Black
  • 58% Polyester 42% Cotton
  • Embroidered detail at center chest
  • We're going to get into Berghain in this one.
Ā  Chest (Pit-to-Pit) Length (From HPS)
S 24"
25 1/4"
M 25"
26"
L 26"
26 3/4"
XL 27"
XXL 28"