Style: 25FW-03-106-TAR
Excluded from all promotional offers and discounts.
Select COLOUR
Select SIZE
CRICKET HEAVYWEIGHT POCKET T-SHIRT—
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Description
  • Color: Tar
  • 100% Cotton
  • Oversized, boxy-and-cropped shape
  • Does this actually work?
Ā  Chest (Pit-to-Pit) Length (From Back)
S 23"
27 5/8"
M 24"
28 3/8"
L 25"
XL 26"
XXL 27"