Style: 26SS-03-01-WHT
Excluded from all promotional offers and discounts.
Select COLOUR
Select SIZE
-65%
HEAVYWEIGHT MINI METAL LOGO T-SHIRT
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Description
  • Color: White
  • 100% Cotton
  • Oversized, boxy-and-cropped shape
  • Embroidered patch appliqué
  • EXCRUCIATINGLY PREMIUM
 Size Length from HPS Pit-to-Pit
S 27 5/8" 23"
M 28 3/8" 24"
L 29 1/8" 25"
XL 29 7/8" 26"
XXL 30 5/8" 27"