Style: 25FW-15-101-GRP
Excluded from all promotional offers and discounts.
Select COLOUR
Select SIZE
-65%
KIKI ZIP KNIT LS POLO—
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Description
  • Kiki Zip Knit Longsleeve Polo
  • Color: Graphite
  • 50% Wool 50% Acrylic
  • Jacquard Knit Detail
  • Is it Kiki or is it Bouba?
  • Only you can be the judge.
Ā  Chest (Pit-to-Pit) Length (from HPS)
S 21"
26 1/4"
M 22"
27"
L 23"
27 3/4"
XL 24"
XXL 25"