Style: 25FW-04-104-SLM
Excluded from all promotional offers and discounts.
Select COLOUR
Select SIZE
-65%
MINI METAL LOGO LONGSLEEVE THERMAL POLO
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Description
  • Color: Slime
  • 100% Cotton
  • Embroidered patch appliqué at left chest
  • Tie dye wash throughout
  • Our factory overseas recently told us they were the best tie dyers in the world
  • ...that would've been nice to know a little while ago????
  Chest (Pit-to-Pit) Length (From HPS)
S 21"
28 3/4"
M 22"
29 1/2"
L 23"
XL 24"
31"
XXL 25"
Style: 25FW-04-104-SLM
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
RINGSPUN JERSEY T-SHIRT
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
MIDWEIGHT TERRY LONG SLEEVE CREWNECK
NEW
W NSW TECH FLEECE PANT
NEW
W ACG CASCADE RAINS JACKET
-65%NEW
RINGSPUN JERSEY T-SHIRT
-65%NEW
W NSW PHOENIX FLEECE WIDE LEG PANT
LOU SLIM
-65%NEW
NATURAL CARGO PANT
-65%NEW
W NSW STYLE FLEECE HR PANT WIDE
-65%NEW
W 501 MID THIGH SHORT
-65%NEW
MIDWEIGHT JERSEY T-SHIRT
-65%NEW