Style: MWS25-04-10-WHT
Excluded from all promotional offers and discounts.
Select COLOUR
Select SIZE
-65%
WORLD CLASS ZIP POLO
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Description
  • World Class Zip Polo
  • Color: White
  • 100% Cotton Piqué
  • Embroidered detail at chest
  • 2002 Tiger Woods costume
  Chest (Pit-to-Pit) Length (From Back)
S 23"
27 7/8"
M 24"
28 5/8"
L 25"
XL 26"
XXL 27"